Skip to main content
Skip to footer
NEVER KNOWINGLY UNDERSOLD
Ways to shop
Help
My John Lewis
Our stores
Search product or brand
Store Finder
Sign in
Go to your account
View your wishlist
0
items in Basket
View your basket
Menu
Open Menu
Shop
Brands
New In
Outlet
Services
JL Money
Homepage
Home & Garden
Candles & Home Fragrance
Diffusers
Urban Apothecary Diffusers
(
6
)
1-6 of 6
Skip Filters
Filter (1)
Sort by
Sort: Relevance
Price high to low
Price low to high
Newness
Popularity
Discount % high to low
Go
Brand
Scent
Delivery Options
All Filters
Urban Apothecary
Remove filter
Urban Apothecary
Coconut Grove Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
Urban Apothecary
Velvet Peony Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
Email when available
Urban Apothecary
Oudh Geranium Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
Email when available
Urban Apothecary
Oriental Noir Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
Email when available
Urban Apothecary
Fig Tree Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
Email when available
Urban Apothecary
Cherry Blossom Reed Diffuser, 200ml
£48.00
£240.00 per 1L
You've viewed 6 of 6 items
Back to top icon
An icon with an upward arrow inside a circle